En iyi dudak dolgusu Ankara’da yapan doktor arıyorsanız,  merak ettikleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.  Böylece sizleri bu konuda detaylı bir şekilde bilgilendirmek isteriz. Ankara dudak dolgusu  kliniğimizde sizlere en kaliteli dudak dolgusu işlemini uygulamaktır. Sizleri memnun olarak kliniğimizden ayrılmanızı sağlamaktır.

Dudak dolgusu ile hangi işlemler yapılabilir?

En iyi dudak dolgu işlemleri ile,

  • Dudak dolgunlaştırma, hacim kazandırma
  • Dudakların şekillendirilmesi
  • Asimetri ve simetri bozuklukları giderilir
  • Sarkmalara karşı düzeltme
  • Dudaklara kontur yapılması
  • Yapılan konturun belirginleştirilmesi

Dudak Dolgusunun Yan Etkileri Nelerdir?

En iyi dudak dolgusu Ankara’da Uzman Hekimler tarafından uygulanması gereken bir işlemdir. Çünkü deneyimsiz kişiler tarafından yapılırsa istenmeyen sonuçlar elde edilebilir. Bu yüzden yan etkiler sıklıkla yaşanabilir. Bunun haricinde çok fazla riskli bir uygulama değildir. Hafif morarma, kızarıklık ve şişlik dışında yan etki görülmez. Bu etkiler de birkaç gün içinde kendiliğinde geçer.

En İyi Dudak Dolgusu Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Dudak dolgusu işlemi yapıldığı anda hemen sonuç verir, aynaya bakıldığında değişiklik ve etkisi hemen fark edilebilir. Fakat yüz anatomisine ve oranlarına uygun yapılan dudak dolgusu işlemleri dışarıdan naturel bir görünüm sağlar.

Dudak Dolgusu Yapılırken Ağrır mı?

Geçmişte yapılan dudak dolgusu enjeksiyon işlemleri sırasında çok az bir miktar ağrı olabilmekteydi, fakat günümüzde, bazı özel dudak dolguları, lokal bir anestezik olan lidokain içerdiği için enjeksiyon ağrısını azaltarak konforlu bir deneyim sağlar. Dudak dolgusu yapılırken ağrır mı? sorusu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İnstagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Ankara Dudak Dolgusu Tavsiye

Ankara Dudak dolgusu tavsiye arıyorsanız doğru yerdesiniz. Dudakların hacim kazanması ve daha güzel görünmesi için insan doğasına özdeş hyalüronik asitin dudağa enjekte edilmesidir. Bu nedenle işlem kozmetik bir işlemdir, cerrahi müdahale gerektirmez. Doğal görünümlü dudaklara kavuşmak sizin elinizde.

Dudak Dolgusu Kalıcı Mıdır?

Dudak dolgusu uygulamaları oldukça pratik ve kısa süren uygulamalardır ve 15-20 dakika sürmektedir. Uygulama öncesi lokal anestezik krem ile bölge uyuşturulur. Sonrasında  çok ince bir iğne ile dudağa dolgu maddesi dikkatli bir şekilde enjekte edilir. Böylece dudak dolgusunun kalıcılığı kişilerin cilt tipine göre değişir ve ortalama olarak  9-12 ay arasında etkilidir. Çünkü bu süre, kişilerin metabolik yapısına göre bazen daha uzun sürebilmektedir.

Dudak Dolgusu Yaptırmak Zararlı Mıdır?

Dudak dolgusu yaptırmak genellikle güvenli bir kozmetik prosedürdür, ancak bazı potansiyel riskleri ve yan etkileri bulunmaktadır. İşlem, genellikle hyaluronik asit gibi biyolojik olarak uyumlu ve vücutta doğal olarak bulunan maddeler kullanılarak gerçekleştirilir. Bu nedenle, dudak dolgusu genellikle düşük riskli bir işlemdir.

Dudak dolgusu işlemi, vücutta zaten bulunan doğal maddeler kullanılarak yapıldığı için zararı yoktur. Ancak işlemin güvenli ellerde, uzman hekim tarafından gerçekleştirilmesi önemlidir. İşlem sırasında iğne kullanıldığı için dudaklarda kısa süreli ve geçici kızarıklık görülebilir. Tecrübeli doktorlar tarafından gerçekleştirilmez ise doğal olmayan, aşırı büyük veya biçimsiz dudaklar ortaya çıkabilir.