HAKKIMDA

OP.DR. SİBEL BOZTAŞ

Merhaba
22 Kasım 1979 doğumluyum. Küçücükken kararını çoktan vermiş olduğum  doktorluk mesleğine 1998 yılında Gazi Üniversitesi Tıp fakültesi’ni kazanarak ilk adımımı atmış oldum. Altı yıllık tıp fakültesi eğitimi sonrası 2005 yılında Dr.Abdurrahman Yurtarslan Ankara Onkoloji Hastanesi’nde çok kıymetli hocalarımdan kulak burun boğaz ve baş boyun cerrahisi alanında uzmanlık eğitimi almaya başladım. Bu paha biçilemez asistanlık eğitimim sırasında kulak burun boğaz hastalıkları tanı ve tedavisi yanı sıra baş boyun tümörlerinin tanı ve tedavisinde de ileri seviye bir eğitim aldım. Baş boyun tümörlerinin tedavisi hala tedavi listemde yer almaktadır. Uzmanlık eğitimim tamamlandıktan sonra 2010-2011 yılları arasında Bozüyük Devlet Hastanesi’nde zorunlu hizmet görevimi yaptım. 2011-2012 yılları arasında Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi’nde , 2012-2014 yılları arasında Eskişehir Acıbadem Hastanesi’nde çalıştım. 2014-2021 yılları arasında Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi’nde çalıştım. 2022’den bu yana muayenehanemde hizmet vermekteyim ..

İlgi alanlarım estetik ve fonksiyonel burun cerrahisi, sinüs hastalıkları ve cerrahisi, dolgu ile yüz şekillendirme, çocuk kbb hastalıkları ve baş boyun tümörleridir.

Hekimliğin zor zamanlarını da en keyifli zamanlarını da yaşamış biri olarak yaptığım işi çok seviyorum. Hastalıkları tedavi etmek kadar onları önlemeye de kafa yoruyorum . Hastalarımın, bedenin ihtiyacı olan doğru takviyeleri planlayarak, yanlış beslenme alışkanlıklarını keserek, doğru yaşam tarzı
değişiklikleri ile hastalıkların önlenebildiğini görmelerini istiyorum. Özetle kronik hastalıklarla uğraşmalarını istemiyorum.

Estetik uygulamalarımda her zaman doğallığı amaç ediniyorum. En azından aldığım geri bildirimler bu yönde. İyi hekimliğin iyi bir empati yeteneği gerektirdiğini düşünüyorum. Tanı ve tedavinin büyük çoğunluğunun hastayı dinlemek ve iyi sorgulamaktan geçtiğine inanıyorum. Diyeceğim o ki, sağlığınız için buradayım.

İLETİŞİM